ČTECÍ ZAŘÍZENÍ TEXTREADO

ZMĚŇTE SI ŽIVOT!

Díky kamerové lupě se zabudovanou čtečkou text Reado máte snadno a okamžitě k dispozici:

Díky kamerové lupě se zabudovanou čtečkou text Reado máte snadno a okamžitě k dispozici: kamerovou lupu pro zvětšení blízkých i vzdálených předloh (zvětšení až 128x), čtečku pro čtení tištěných předloh (dokumenty, knihy, časopisy, příbalové letáky apod., kalkulačku, funkci pro rozpoznávání bankovek, prostor pro ukládání dokumentů k dalšímu zpracování

Kamerová zvětšovací lupa s hlasovým výstupem textReado díky úžasné kombinaci funkcí, připojení bezdrátových sluchátek a výdrži baterie až 10 hodin nabízí vysoký komfort při užívání doma i na cestách.

Kamerová lupa

Funkce kamerové lupy vám umožní přiblížit blízkou i vzdálenou předlohu pro snadné čtení. Samozřejmostí je využití různých barevných kontrastů pro zvýraznění textu. Praktický stojánek umožní umístit lupu nad předlohu a snadno tak můžete nejen číst, ale také psát si poznámky, vypisovat formuláře nebo luštit křížovky. Snadno si přiblížíte vzdálené předlohy a číst tak můžete např. z tabulí, informačních panelů, prezentací nebo si zvětšit název ulice.

Čtečka pro čtení tištěných předloh

Tištěnou předlohu jednoduše vyfotíte a čtečka vám ji přečte nahlas. Na výběr máte ze dvou hlasových syntéz Zuzana a Iveta a je možné integrovat až 10 jazyků.

Kalkulačka

Při práci s čísly máte okamžitě k dispozici kalkulačku s hlasovým výstupem.

Rozpoznávání bankovek

Snadno a rychle rozpozná bankovky a ohlásí jejich hodnotu a vy tak máte stále přehled o stavu své hotovosti.

Ukládání dokumentů

Předlohu je možné vyfotit a uložit si do paměti pro další využití. Uchovávat takto můžete až 1000 souborů.

Varianty produktu:

TEXTREADO MOVEMAG

TEXTREADO PIVOTDESK MOVE

TEXTREADO PIVOTDESK

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

+420 731 199 735