ORCAM MYEYE 2.0

ZMĚŇTE SI ŽIVOT!

Díky OrCam MyEye 2 máte snadno a okamžitě k dispozici

Čtecí zařízení OrCam MyEye 2 je revoluční kamera s hlasovým výstupem pro těžce zrakově postižené a nevidomé. Okamžitě přečte tištěný text, ohlásí hodnotu bankovek, rozpozná obličeje a barvy, ohlásí přesný čas. To vše off-line, tedy bez nutnosti využívat data.

To vše v reálném čase za pomoci jednoduchých intuitivních gest, dotyků rukou, nebo zcela automaticky dle zvoleného režimu. S OrCam MyEye 2 získá vaše soběstačnost nový rozměr.

Snadné intuitivní ovládání

OrCam MyEye 2 se ovládá poklepáním na dotykový panel, ukazovacím gestem nebo pracuje samostatně díky automatickému režimu. Naprosto dokonalé řešení potřeby číst tištěné informace doma i venku, ve škole, v zaměstnání, na úřadech, v bance, u lékaře, v obchodech, v restauraci …

Čtení textů

OrCam MyEye 2 umí číst tištěný text z knih, dokumentů, novin, časopisů, příbalových letáků léků, popisů zboží v obchodech atd. Bez potíží vyčte informace z různých tabulí a cedulí venku, názvy ulic a obchodů. Poradí si s vizitkami a popisky na dveřích, informačními panely v budovách atd.

Identifikace bankovek

Hodnotu českých bankovek a eur zjistíte krátkým podržením bankovky v zorném poli kamery.

Určení barev

Pokud podržíte prst delší dobu na místě, rozpozná a ohlásí OrCam MyEye 2 barvu povrchu.

Datum a čas

Datum a čas zjistíte krátkým podržením zápěstí před obličejem, jako byste se dívali na hodinky.

OrCam MyEye připevníte pomocí magnetických držáčků téměř ke všem typům brýlových obrouček. Využít můžete tedy své vlastní brýle včetně slunečních.

CENA 131 040 Kč s DPH

Technické parametry

Rozměry 76×21×14,9 mm; Váha 22,5 g; Fotoaparát 13 megapixelů; Led dioda pro přisvícení ve špatných světelných podmínkách; Vestavěný HD reproduktor; Dotykový panel; Až 90 minut nepřetržitého provozu; Magnetické přichycení na obroučky brýlí na pravou nebo levou stranu; Automatické aktualizace přes Wi-Fi připojení; Připojení sluchátek nebo externích reproduktoru pomocí Bluetooth; Magnetický konektor pro dobíjení

Balení obsahuje

Zařízení OrCam MyEye 2, základní nedioptrické brýle, ochranné pouzdro, sadu magnetů pro uchycení k dalším brýlím, magnetický napájecí kabel s nabíječkou, tištěná příručka, šňůrka na krk. Dále je možné dokoupit bluetooth sluchátka a powerbanku pro nabíjení bez připojení do elektrické zásuvky.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

+420 731 199 735