ENVISION

ZMĚŇTE SI ŽIVOT!

Brýle Envision využívají umělou inteligenci pro převod informací do hlasového výstupu. Nevidomí a slabozrací uživatelé tak mohou lépe zpracovávat dokumenty doma i v práci, prohlížet si štítky při nakupování, rozpoznávat obličeje, najít doma své osobní věci, používat veřejnou dopravu, uskutečňovat video rozhovory a mnoho dalšího. Lehké brýle s kamerou a přímým reproduktorem, které vyslovují text a informace o prostředí, rozpoznávají tváře, světlo a barvy a umožňují vám tyto informace sdílet.

Okamžité čtení textu

Čtení krátkých úseků textu jako nápisů, orientačních cedulí, obálek knih apod.

Skenování textu

Čtení delších a složitých textů, dokumentů, dopisů, jídelních lístků apod. Text lze exportovat do aplikace Envision v telefonu pro pozdější čtení nebo zkopírovat do jiných médií.

Hromadné skenování

Umožňuje číst více stránek textu najednou, např. knih a časopisů. Text lze snadno číst a procházet nebo exportovat do aplikace telefonu.

Videohovory

Uživatelé mohou přímo z brýlí uskutečnit videohovory. V případě potřeby mohou také požádat o pomoc. Volaná osoba ihned vidí vše z pohledu volajícího a může mu na dálku pomoci. Přátelé a rodina mohou videohovor přijmout prostřednictvím bezplatné doprovodné aplikace Envision Ally, podobně jako např. FaceTime nebo WhatsApp.

Popis vašeho okolí

Získáte jednoduchý popis místa, kde se nalézáte. Brýle pořídí snímek a popíší jej. Popisy jsou pouze orientační, ale zcela postačují k pochopení situace.

Rozpoznávání barev

Brýle Envision jednoduše vysloví barvu toho, co se nachází uprostřed záběru fotoaparátu. Je ideální pro výběr správného oblečení nebo třídění prádla.

Rozpoznávání peněz

Umožňuje rozpoznat bankovky, které držíte v ruce, a okamžitě nahlas vysloví jejich hodnotu. Ve výchozím nastavení je vybrána měna vašeho regionu. Uživatelé si mohou volit více než 100 různých měn. Užitečné na cestách a při nakupování.

Najdi osoby

Umožňuje zjistit, zda se v okolí nacházejí lidé, rozpoznávat přátele, kolegy a rodinu. V záběru kamery brýle skenují všechny obličeje a při jejich nalezení vydají zvukový signál. Pokud rozpoznají uložený obličej, vysloví jméno příslušné osoby. Obličeje je třeba nejprve uložit pomocí funkce Teach Faces v aplikaci Envision. Tato funkce nefunguje ve veřejném prostoru.

Najdi objekty

Umožňuje uživateli skenovat a vyhledávat konkrétní objekty v jeho okolí. Brýle vydají zvukový signál, když se hledaný předmět ocitne v záběru kamery.

Prozkoumej okolí

Tato funkce je kombinací funkcí Najdi lidi a Najdi objekty, a popisuje vše, co se nachází v záběru kamery. To je užitečné při prozkoumávání okolí.

Technické parametry

Brýle Envision obsahují hardware Google Glass Enterprise Edition 2 a oceněný software Envision, který byl vyvinut s ohledem na dostupnost.; OS: Android Oreo; Jádro: Qualcomm Quad Core, 1.7GHz,10nm; Wi-Fi: 802.11ac; Bluetooth; Camera: 8Mp 640×360; Zvukový výstup: Mono reproduktor, USB audio, BT audio; Baterie: 820 mAh s rychlým nabíjením.; Odolnost proti vodě a prachu.

CENA 100 303 Kč s DPH

Aplikace Envision

Technologie Envision nabízí bezplatnou aplikaci pro chytré telefony, která převádí každodenní vizuální informace do řeči. A s těmito informacemi přichází pocit nezávislosti a vnímání možností.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

+420 731 199 735